Mapa stránek

O nás

Společnost KPM Elektro s.r.o. poskytuje odborné a kvalitní služby v oblasti elektroinstalací, elektromontáží a projekčních prací. Firma byla založena roku 1996, kdy jejími zakladateli byly fyzické osoby podnikající spolu již od roku 1991, a to na základě smlouvy o sdružení. V současné době má společnost jednoho společníka, který je zároveň jednatelem firmy. Za dlouhou dobu existence společnosti jsme získali důvěru řady soukromých i firemních subjektů.

Společnost KPM elektro, s.r.o. zajišťuje průmyslové a bytové elektroinstalační práce pro fyzické osoby, průmyslové či zemědělské podniky. Naši pracovníci pravidelně absolvují veškerá potřebná školení a všichni pečlivě sledujeme vývoj nových trendů a norem v oblasti elektroinstalací, abychom mohli vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům a potřebám našich zákazníků.

Jsme schopni poskytnout našim zákazníkům poradenství a komplexní služby od projektu až po realizaci veškerých domovních i průmyslových elektroinstalací, a to včetně revizí a případného servisu. Kvality našich služeb jsou potvrzeny certifikátem ISO 9001:2000.

Společnost KPM elektro, s.r.o. má sídlo v Pacově, kde disponuje kancelářskými, skladovými a výrobními prostory. V současné době má firma 12 zaměstnanců různých profesí. Firma realizuje zakázky nejen v regionu kraje Vysočina, ale i na území celé České republiky.

Ve spolupráci s naší dceřinnou společností zajišťujeme i projekci a realizaci staveb.

Rádi zkonzultujeme Vaše potřeby, přání a požadavky. Prosím, kontaktujte nás.


Sídlo firmy:

KPM elektro, s.r.o.
Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3

Provozovna:

KPM elektro, s.r.o.
Pošenská 351
395 01 Pacov

kontakt:

e-mail:
tel.:
mobil:

kontakt@kpmpacov.cz
+420 565 442 062
+420 602 417 977